Hooldame järgmisi süsteeme:

Hooldame järgmisi süsteeme: Energiavarustussüsteemid Tuleohutussüsteemid Turvasüsteemid Videovalvesüsteemid Läbilaskesüsteemid Vastavalt EU seadusandlusega ja katkematu töö tagamise tehniliste normatiividega viime läbi ülalmainitud süsteemide hooldust. Pakume komplekslahendust selle küsimuse lahendamiseks. Kõikide elektrosüsteemide hooldamine ühes firmas lihtsustab ja odavdab teenindusprotsessi.

Details

Patrnerprogramm

Kutsume Teid meie partnerprogrammi ja saada meie pertneriks klientide otsingul meie firmale. Töö meie firmale uute klientide saamiseks on firmale kõige tähtsam, ilma klientideta on töö mõttetu. Klientide otsinguks tehakse märkimisväärseid summasid ja nende kulude effektiivsus pole alati tagatud. Kõige effektiivsemaks on partnerprogrammid.  Me palume Teil liituda selle programmiga ja teenida. Isiklik nõuanne ja soovitus…

Details

2014 aastast töötame optiliste ühendusliinidega

Fiiber optika: Paigaldus Keevitus Remont Testimine 2014-st aastast hakkas firma oma klientidele pakkuma uut teenust: optiliste ühendusliinide sissevedamist. Firma investeeris palju: osteti keevitusaparaat, optiliste liinide tester, autotransport. Meile tuli tööle selles vallas suurte kogemustega spetsialist. Möödunud aastal on veetud kilomeetrid optilist kaablit nagu Eestis, nii ka Soomes ja Rootsis. Töökvaliteeti kontrollitakse kohe yestimisaparatuuriga.

Details