Uudised

Kutsume Teid meie partnerprogrammi ja saada meie pertneriks klientide otsingul meie firmale. Töö meie firmale uute klientide saamiseks on firmale kõige tähtsam, ilma klientideta on töö mõttetu. Klientide otsinguks tehakse märkimisväärseid summasid ja nende kulude effektiivsus pole alati tagatud. Kõige effektiivsemaks on partnerprogrammid.  Me palume Teil liituda selle programmiga ja teenida.

Isiklik nõuanne ja soovitus oma tuttavatele, naabritele, sõpradele, sõprade sõpradele ja partneritele on üsna tihti effektiivsem kui suured reklaamkampaaniad. Oma nõuande või soovitusega võite Te teha palju head.

1. Te aitate potensiaalsel kliendil lahendada probleeme. Klient saab kvalifikatseeritud kvaliteetse abi lühikese tähtaja jooksul hea hinnaga. Teie suhted selle inimesega tõusevad uuele tasemele.

2.  Te teenite raha. Iga töö peab olema tasustatud. Projektist sõltuvalt võime me Teile maksta kuni 10% projekti maksumusest.

3. Te aitate meie firmal leida uusi kliente. Võite kokku hoida reklaamkulutuste pealt, laiendada meie tegevusvaldkonda ja võidelda konkurentsiga.