Nõrkvoolutööd

Tulekahju signalisatsioon

projekteerime, paigaldame ja hooldame tuletõrje signalisatsioone era ja tööstusobjektidel. Litsentsi ja registreerimist  võite vaadata alajaotises Litsensid. Meil on suur kogemus mistahes raskusastmega projekteerimiseks ja ehitamiseks. Meie olulised objektid

Rakvere Põhjakeskus

Arcelor Mittal OÜ

Juhkentali Gümnaasium

Arhivikeskus

Elioni esindus Paide

Valvesignalisatsioonid, videovalve süsteemid, sissepääsu kontrollsüsteemid

projekteerime ja paigaldame era ja tööstusobejktidel.  Litsentsi ja registreerimist  võite vaadata alajaotises Litsensid.. Meie kliendideks on nagu eraisikud, nii ka tööstusettevõtted ja pangad. Kliendi soovil paigaldame erinevaid täiendavaid süsteeme turvalisese kõrgendamiseks ja kasutamise lihtsustamiseks.

Arvutivõrgud

projekteerime ja ehitame 5-nda ja 6-nda kategooria võrke, paigaldame optiaalkaabliliine. Viime läbi võrgu testimist. Paigaldame aktiivset sedmestikku. Vaatamata juhmevabade võrkude laiale kasutusele, kaabelarvutivõrgud on siiski aktuaalsed ka täna, kuna ainult need tagavad töökindluse  ja andmete edastuse kiiruse.

Helisüsteemid, teavitussüsteemid

  • Kõneteavitussüsteemid ja ülekanded – mille eesmärk on – kõikide objektil viibivate informeerimine, samuti ka muusika või muu heli edasiandmine. Kõneteavitussüsteemid omavad laialdasemat kasutusala lennujaamades, rongijaamades, suurtes kaubanduskeskustes, mistahes avalikes kohtades nagu ka suurtes tööstusobjektides. Teavitussüsteemid on heli selgeks edasiandmiseks isegi mürarikkas keskonnas.
  • Taustaheli loomissüsteemidon laialdaselt kasutuses meelelahutus ja puhkevallas (näiteks, restoranides, kasiinodes ja ööklubides), samuti ka kõikides valdkondades, kus on vajalik kvaliteetne heli erinevatel platsidel.
  • Kõrgekvaliteetse taasesituse süsteemidon kasutusel heli taasesitamiseks kodustes tingimustes (kodukino, СD ) nagu ka erinevatel üritustel (kontsert, disko). Süpsteemid mitte ainult  ei pea tagama helieffektide õige esituse vaid ka süsteemi mugava juhtimise.

TV süsteemid

Televisoonisignaali uuemate vastuvõtmismeetodite ilmumisel (satelliit TV, internet, digitaalne televisioon) pakub klientidele televisiooniprogrammide laia valikut. Nõudluse rahuldamiseks on vajalik teovõimelisem ja paindlikum võrk, mis ei piira kliendi valikut.  Projekteerimisel on ette nähtud kõikvõimalikud signaali vastuvõtmisvõimalused ja võimalused kasutada kokkuhoidlikult aparatuuri ning provaiderteenust.

Fonosüsteemid

Paigaldame erineivaid fonosüsteeme mistahe konfiguratsiooniga.